Rooster en overwegingen

Rooster en overwegingen

Wilt u een viering bijwonen dan kunt u zich aanmelden via deze link of bij de receptie van het klooster (038-4254400).

Alle vieringen zijn te volgen via KerkTV. Kijk voor meer informatie op deze pagina.

KLIK HIER VOOR DE OVERWEGINGEN

U kunt weer elk weekend vieren!

Vanaf 26 juli kunnen we met meer mensen samen vieren. Dat betekent dat we op zaterdagavond en zondagmorgen steeds de helft van de parochianen uitnodigen. Zo kunt u op het ene weekend op zaterdag en het andere weekend op zondag naar de kerk.

Hiertoe is een verdeling gemaakt op basis van de eerste letter van de achternaam (zonder de voorvoegsels!). U bent welkom in de kerk als uw achternaam begint met een letter zoals die in het schema (download hier) genoemd staat.
Let op: Kinderen t/m 13 jaar zijn elke zondag welkom, samen met hun ouders, ongeacht de letter van hun achternaam

Download hier ons coronaprotocol 

VIERINGEN IN DE KERK


zaterdag 19 september 18.30 uur | zondag 20 september 10.00 uur download de orde van dienst
Viering van Woord en Tafel | Corinne van Nistelrooij 
Cantores | Thomaskoor

vrijdag 25 september 19.00 uur | Vredesvespers
Frans van Oosten

zaterdag 26 september 18.30 uur | zondag 27 september 10.00 uur
Eucharistieviering | Hans Schoorlemmer & Wijbe Fransen
Cantores | Aquinokoor

zaterdag 3 oktober 18.30 uur | zondag 4 oktober 10.00 uur
Viering van Woord en Tafel | Jan Groot
Cantores | Aquinokoor

zaterdag 10 oktober 18.30 uur | zondag 11 oktober 10.00 uur
Viering van Woord en Tafel | Frans van Oosten
Cantores | Thomaskoor

zondag 11 oktober 11.45 uur | Caribische Gemeenschap
Eucharistieviering | Wijbe Fransen o.p.
Emanuel

zaterdag 17 oktober 18.30 uur | zondag 18 oktober 10.00 uur
Eucharistieviering | René Dinklo o.p. 
Cantores | Thomaskoor

zaterdag 24 oktober 18.30 uur | zondag 25 oktober 10.00 uur
Kanselruil | Nelleke van Dam & Frans van Oosten
Cantores | Aquinokoor

zaterdag 31 oktober 18.30 uur | 
Eucharistieviering | Erik Borgman & Jozef Essing o.p.
Cantores 

zondag 1 november 10.00 uur | Allerheiligen
Eucharistieviering | Erik Borgman & Jozef Essing o.p.
Thomaskoor

zondag 1 november 10.00 uur | Kinderkerk
Corinne van Nistelrooij

maandag 2 november 19.00 uur | Allerzielen
Jan Groot & Hans Schoorlemmer
Dominicuskoor

zaterdag 7 november 18.30 uur | zondag 8 november 10.00 uur
Viering van Woord en Tafel | Corinne van Nistelrooij 
Cantores | Aquinokoor

zondag 8 november 11.45 uur | Caribische Gemeenschap
Eucharistieviering | Wijbe Fransen o.p.
Emanuel

zaterdag 14 november 18.30 uur | zondag 15 november 10.00 uur
Viering van Woord en Tafel | Anneke Grunder
Cantores | Aquinokoor

zaterdag 21 november 18.30 uur | zondag 22 november 10.00 uur
Eucharistieviering | René Dinklo o.p. 
Cantores | Thomaskoor

zaterdag 28 november 18.30 uur | zondag 29 november 10.00 uur 1e Advent
Viering van Woord en Tafel | Hans Schoorlemmer 
Cantores | Thomaskoor

zondag 29 november 12.00 | Doopviering
Jan Laan o.p.

zaterdag 5 december 18.30 uur | zondag 6 december 10.00 uur 2e Advent
Eucharistieviering | Jozef Essing o.p.
Cantores | Aquinokoor

zaterdag 12 december 18.30 uur | zondag 13 december 10.00 uur 3e Advent
Viering van Woord en Tafel | Corinne van Nistelrooij 
Cantores | Thomaskoor

zondag 13 december 11.45 uur | Caribische Gemeenschap
Eucharistieviering | Wijbe Fransen o.p.
Emanuel

zaterdag 19 december 18.30 uur | zondag 20 december 10.00 uur 4e Advent
Eucharistieviering | Anneke Grunder & Jan Laan o.p.
Cantores | Aquinokoor

woensdag 23 december 19.00 uur | Viering van Inkeer
Frans van Oosten & Wijbe Fransen o.p.
Dominicuskoor